montaż membran pcv

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami

Membrana PCV jest jednowarstwowym pokryciem, które nie przepuszcza płynów, ale jest paroprzepuszczalna. Co ważne, taki materiał nie ma szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Znakomicie szczelny, zabezpiecza przed wodą i wilgocią, stanowi także funkcjonalną warstwę drenującą. Montaż membran PCV nie zmniejszy estetyczności obiektu, dzięki temu, że można je dowolnie konfigurować pod względem koloru. To pozwala dopasować je do oczekiwań klienta.

Membrana PCV dzięki technologii zgrzewania gorącym powietrzem umożliwia proste i niedrogie ocieplenia dachu obiektów użytkowych. Stosowana jako hydroizolacja jest rewelacyjną, uniwersalną alternatywą dla dachów pokrytych papą. Zamontowanie membrany oznacza podniesienie odporności dachu na zmienne warunki atmosferyczne i duże różnice temperatur. To przekłada się na zmniejszenie bieżących kosztów konserwacji powierzchni dachowych.

Membrana PCV doskonale odprowadza wodę i chroni przed wpływem substancji chemicznych z atmosfery. Zachowuje swoje optymalne właściwości na całej powierzchni, łącznie z zawinięciami w rejonie okapów. Dostarczana w rolkach o szerokości nawet do 3 metrów, jest bardzo łatwa w montażu. Bez problemów dopasowuje się do dachów o nietypowych wymiarach i jest niezastąpiona tam, gdzie liczy się jak najmniejsze obciążenie, ponieważ jest znacznie lżejsza od stosowanej dotychczas papy.

Membrany PCV stosuje się zwłaszcza w przypadku:

  • dachów płaskich w budynkach przemysłowych, administracyjno-biurowych, magazynach itp.,
  • dachów balastowych – jako warstwę hydroizolacyjną,
  • dachów zielonych – jako warstwę hydroizolacyjną w dachach użytkowych wykorzystywanych jako parkingi, tarasy, korty tenisowe,
  • tarasów i balkonów.

Aby montaż membran PCV okazał się skuteczny i przyniósł oczekiwane rezultaty, warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Korzystając z naszego serwisu możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, starannie i terminowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy ze sprawdzonymi, najlepszymi w swoim fachu podwykonawcami i szkoleniowcami gwarantujemy najlepsze rezultaty i wieloletnią satysfakcję. Radzimy sobie z powierzchniami o dowolnym nachyleniu, jak również z nietypowym ułożeniem instalacji. Stosowane przez nas membrany pochodzą od renomowanych producentów. Nie ma dla nas zleceń zbyt dużych lub zbyt trudnych.

Metody montażowe membran PCV:

  • mocowanie mechaniczne,
  • balast,
  • systemy klejone,
  • systemy podciśnieniowe (tylko dachy żelbetowe – bez kołków i balastu).

Obsługujemy firmy:

Nasi dostawcy:

Zamów bezpłatną wycenę
Twojego dachu